altus_logo
certifikovany partner spolecnosti jablotron
Get Adobe Flash player

O nás

Zabýváme se montáží níže uvedených systémů. Dodáváme elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy a elektronickou požární signalizaci, přístupové a docházkové systémy. Zajišťujeme servis, kontroly a revize všech systémů.

Kamerové systémy (CCTV)

V tomto, dnes nejvíce se rozvíjejícím odvětví bezpečnostních systémů jsme připraveni Vám nabídnout komplexní systémy s nejlepším poměrem výkon – cena.

Obsáhlá nabídka zahrnuje kamerové systémy pro všechny typy objektů, černobílé a barevné kamery, ekonomické monitory i monitory s vysokým rozlišením a kvalitou, digitální záznamová zařízení, zařízení pro přenos a úpravu videosignálu, analogové a digitální detektory pohybu, kamerové kryty a držáky, objektivy a veškeré příslušenství.

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS)

Elektronické zabezpečovací systémy (EZS) Systémy EZS slouží k ochraně osob a majetku. Jsou to elektronická zařízení, která chrání osoby i majetek nacházející se v zabezpečené oblasti. Neoprávněný vstup identifikují pomocí detektorů reagujících na rozbití skla, pohyb, otevření dveří atd. V případě osobního napadení nebo zdravotních potíží lze tísňovými tlačítky aktivovat tichý nebo hlasitý poplach. Reakcí na tyto události může být spuštění vnitřní případně vnější sirény nebo přenos informace o poplachu prostřednictvím komunikátoru na místo odkud může být zajištěna potřebná reakce. K přenosu může být použita jak pevná telefonní linka tak síť GSM.

Elektronické požární systémy (EPS)

Slouží k signalizaci a zabezpečení objektu v případě požáru. Systém nejenže monitoruje objekt na možnost požáru, ale v případě požáru dokáže ovládat kritická zařízení pro rozšíření požáru (vzduchotechnika, odpojení plynu, el. energie, případně jiných medií, apod.) nebo aktivovat hasící zařízení.

Sledovací systém (GPS)

Systém GPS umožní jednoduše sledovat pohyb všech Vašich vozidel, strojů, lodí, zboží i osob a zároveň zpracovat a vytvořit elektronickou knihu jízd, kterou je možné použít pro daňové účely. S elektronickou knihou jízd vždy víte, kde se nacházejí Vaše vozidla, kudy a kolik najela kilometrů.
Díky tomuto přehledu můžete ušetřit vysoké procento nákladů na správu Vašeho vozového parku.

Docházkové a přístupové systémy (ACS)

Docházkové systémy využívají k identifikaci osob čipové karty nebo kontaktní čipy. Speciální terminály registrují průchody jednotlivými snímacími místy a získaná data jsou odtud přenášena do softwarové aplikační části docházkového systému, kde dochází k jejich zpracování (např. tvorba pracovních výkazů pro výpočet mezd atd.). Systémy kontroly vstupu slouží k řízenému přístupu do prostor objektu dle stanovených oprávnění jednotlivých zaměstnanců. Při načtení kódu čipu nebo karty dojde v systému k záznamu o této události s potřebnými parametry (datum, místo, čas…) a poté je na základě časových, topologických a dalších souvislostí ověřováno oprávnění vstupu.